Обяви 0 За нас Контакти
Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Кольо Ганчев
АПК
230 €
449.84 лв.

(4.6 €, 9.00 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Публикувана в 16:23 на 3 април, 2026 год.
Обявата е посетена 248 пъти.
Площ:
50 m2
Етаж:
3-ти от 3

Описание на имота:

Реф.номер:1290

МИХАЙЛОВА ИМОТИ предоставя на Вашето внимание тристаен мансарден апартамент под наем в кв.АПК. Апартаментът се намира в непосредствена близост до магазини, училище, детска градина, спирки на градския транспорт и др.! Има свободна зона за паркиране. Апартаментът разполага с просторна и слънчева всекидневна с кът за почивка и напълно оборудван кухненски бокс с всички необходими уреди за домакинството.

Допълнителните услуги, които предлагаме за нашите клиенти, са: Безплатно съдействие за кредити от банки на преференциални условия! Услугата не е обвързана с покупка на недвижим имот!

Застраховка на движимо и недвижимо имущество.

Строителни и ремонтни дейности и обзавеждане.

Юридически и счетоводни услуги и др.

➡️При интерес се свържете с нас за повече информация, безплатна консултация или уговорка за оглед.
Особености
Обзаведен
Климатик
Контрол на достъпа
Саниран
За контакт:
0895015226
Агенция:
МИХАЙЛОВА
0896031778
МИХАЙЛОВА logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2019 г.
mihaylova.imot.bg
Адрес:
област Стара Загора, гр. Стара Загора, ул. Петър Парчевич 35
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Дава под Наем 3-СТАЕН
град Стара Загора, Кольо Ганчев
АПК
Обява: 2d177522260836955

230 €
449.84 лв.
История на цената
(4.6 €, 9.00 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Стара Загора, Кольо Ганчев, АПК

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност